UniKalk - tvariose pakuotėse

Buteliukai

Visi UniKalk buteliukai pagaminti iš 48 % perdirbto plastiko, likusi dalis taip pat tinkama perdirbti.

Etiketės

Etiketės gaminamos iš atsinaujinančių išteklių* plastiko. Jei dar tiksliau – iš medienos likučių („žaliosios naftos“), gaunamų gaminant popierių. Ši medžiaga naudojama pagal sertifikuotą masės balanso principą, kuris apibrėžia plastiko gamybą ir iš atsinaujinančių, ir iš neatsinaujinančių medžiagų. Nors neįmanoma tiksliai pasakyti, kiek viename gaminyje yra plastiko iš atsinaujinančių medžiagų, galime garantuoti – mūsų etiketėms tikrai naudojamas atsinaujinančių medžiagų plastikas.

Dangteliai

Šiuo metu dangteliai gaminami iš įprasto plastiko, tačiau siekiame, kad ateityje kvadratinių buteliukų dangteliai taip pat būtų gaminami iš atsinaujinančių išteklių plastiko.

Suvartoję maisto papildus UniKalk, nepamirškite tuščius buteliukus rūšiuoti kaip plastiko atliekas.

Visos pakuotės – nuo dangtelių iki etikečių – yra perdirbamos. Tai reiškia, kad visa pakuotė gali būti perdirbta ir tapti nauju produktu, jei tik ji bus tinkamai surūšiuota.

* Atsinaujinantys ištekliai – tai tokie gamtiniai ištekliai, kuriuos galima nuolat atkurti. Neatsinaujinantys ištekliai yra baigtiniai ir neatkuriami (pavyzdžiui: iškastinis kuras, nafta, gamtinės dujos).