UNIKALK

UniKalk – daniški maisto papildai su kalciu Jūsų tvirtam kūnui!

UniKalk siūlo didelį maisto papildų su kalciu asortimentą – iš ypač aukštos kokybės medžiagų gaminamus produktus, atitinkančius pačius įvairiausius skirtingų žmonių kalcio poreikius.

Aukšta kokybė.

UniKalk siūlo didelį maisto papildų su kalciu asortimentą. Danijoje iš ypač aukštos kokybės medžiagų, taikant naujausias technologijas pagaminti kalcio produktai užtikrina įvairius skirtingų žmonių poreikius.

Sukurta Danijoje.

UniKalk – tai daniškas prekių ženklas, pristatantis didelį maisto papildų ir vitaminų asortimentą. Ishøj mieste įsikūrusioje, didžiausioje Šiaurės Europoje gamykloje pasaulį išvysta produktai, kurių nauda ir patikimumas nekelia abejonių.

Griežta kontrolė.

UniKalk produktų kokybę ir patikimumą garantuoja atsakingos institucijos: „Orkla Care“ kokybės skyrius užtikrina aukščiausius produktų standartus; farmacininkai atlieka žaliavų ir produktų gamybos kontrolę; medicinos srities specialistai nuolat tobulina esamus ir kuria naujus produktus.

Tarptautiniai tyrimai.

UniKalk remia nepriklausomus vitaminų ir maisto papildų poveikio tyrimus ir skiria finansines dotacijas šių tyrimų projektams tiek Danijoje, tiek kitose šalyse. Nes tik patikimi tyrimai gali įrodyti maisto papildų naudą ir reikalingumą.

Inovatyvūs produktai.

UniKalk visada remiasi naujausiais atradimais, tyrimais, vartotojų poreikiais, savo laboratoriniais bandymais ir kuria naujus pažangius produktus, teikiančius didžiausią naudą juos vartojančiam žmogui.