Sveikas gyvenimo būdas, tyrimai ir inovacijos

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria išsivysčiusių šalių gyventojai – antsvoris. Jei ši tendencija išliks nepakitusi, iki 2030-ųjų antsvorio turės maždaug pusė pasaulio gyventojų. Tačiau pasaulyje vis labiau populiarėja ir sveikas gyvenimo būdas. Vis daugiau žmonių rūpinasi savo mityba, laisvalaikį linkę leisti aktyviai. Tai liudija ir pilnos sporto salės bei aikštelės, įvairiomis progomis rengiami bėgimo maratonai ir augantis dalyvių skaičius juose.

„Orkla Care“ laikosi nuostatos – sveikai gyventi lengviau.  Mes skatiname visuomenę rūpintis savo sveikata ir pristatome produktus, suteikiančius žmonėms galimybę pasirūpinti savimi. Mūsų produktai pritaikyti skirtingo amžiaus bei poreikių žmonėms – nuo menkių kepenų aliejaus, kurį gali vartoti net kūdikiai, iki vitaminų ir mineralų derinių suaugusiems ir senoliams.

Įmonėje dirba mitybos specialistų ir produktų dizainerių komanda, kurios tikslas – tobulinti ir kurti naujus produktus. Specialistai atidžiai stebi ir analizuoja žmonių gyvenimo būdą ir poreikius, pasaulyje vykdomus mokslinius tyrimus, bendradarbiauja su įvairiais Šiaurės šalių institutais ir patys vykdo bei inicijuoja įvairius tyrimus.

Prieš įvedant naują produktą į rinką, vyksta ilgas ir nuodugnus procesas. Mes kruopščiai atsirenkame tik pačius geriausius žaliavų tiekėjus ir užtikriname, kad mūsų teiginiai apie sveikatingumą yra pagrįsti ir dokumentuoti, o produktai yra paženklinti laikantis visų reikalavimų.