PERSPIREX

Gyvenimą keičianti apsauga

Danijos įmonė „Riemann A/S“ yra specializuotų odos priežiūros produktų gamintojas. Kaip antiperspirantą, suteikiantį papildomą apsaugą žmonėms, turintiems specialių prakaito kontroliavimo poreikių, „Perspirex“ rinkoje pirmą kartą 1979 m. pristatė įmonės įkūrėjas Clausas Riemannas.

Nuo tada „Perspirex“ išaugo į tikrai nišinį prekės ženklą, kuriuo prekiaujama daugiau kaip 30 šalių rinkose visame pasaulyje, ypač stiprias pozicijas jis užima Europoje. 2017 m. gegužę „Riemann A/S“ įsigijo koncernas „Orkla“.

„Perspirex“ yra ypatingai veiksmingi antiperspirantai. Jie užtikrina efektyvią ir ilgai trunkančią apsaugą nuo prakaitavimo ir prakaito kvapo žmonėms, turintiems įvairaus lygio prakaito kontrolės poreikių. Produktų sudėtyje esanti veiklioji medžiaga aliuminio chloridas apsaugo, kad prakaitas nepatektų ant odos paviršiaus. Todėl „Perspirex“ ne maskuoja nemalonų prakaito kvapą kaip dauguma įprastų dezodorantų, o sprendžia prakaitavimo problemą iš esmės. Visi produktai tinka ir vyrams, ir moterims.

Kai naudojamas ypač veiksmingas antiperspirantas, dėl sumažėjusio pH gali būti sudirginta oda. „Perspirex“ odos priežiūros sistema subalansuoja pH. Todėl odos sudirginimas sumažinamas iki minimumo.