Apie mus

„Orkla Care“ yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncerno „Orkla ASA“ verslo padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje, viena iš pirmaujančių maisto papildų kompanijų. Įmonė siekia rūpestingai planuoti, prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir išlikti lyderiais kiekvieno produkto, kurį atstovauja, grupėje.

„Orkla Care“ produktų portfelyje – platus pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų. Siekdama patenkinti šiuolaikinių vartotojų poreikius įmonė plečia produktų asortimentą ir Lietuvos vartotojams jau pristatė tvarumo koncepcijai atstovaujančių kokybiškų namų ir kūno priežiūros produktų prekės ženklą „Klar“.

Lietuvoje „Orkla Care pristato:

Visi „Orkla Care“ priklausantys produktai yra ženklinami „Orkla“ ženklu, kuris užtikrina vartotojams aukštą produktų kokybę ir socialiai atsakingą verslą.

„Orkla“ istorija prasideda 1854 m., tuo tarpu 2007 m. sujungtos trys skandinavų farmacijos lyderės – šimtametes tradicijas puoselėjanti žuvų taukų produktų gamintoja „Möller’s“, multivitaminus gaminančios bendrovės „Collett Pharma“ ir „Dansk Droge“. Didelę patirtį turinčios organizacijos jėgas suvienijo tam, kad kartu vykdytų bendrą viziją – tapti draugu kasdieniame gyvenime. „Orkla“ misija – „gerinti kasdienį gyvenimą tvariais vietinių prekės ženklų produktais“, vertybės: „drąsa“, „patikimumas“, „įkvėpimas“.

Šiuo metu organizacijos atstovybės veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje. Įmonės darbuotojai kasdien dirba tam, kad vartotojams pateiktų jų poreikius atitinkančius, išskirtinės kokybės maisto papildus, vitaminus ir maisto produktus. Produktai pristatomi į daugiau nei 30 pasaulio šalių. Lietuvoje įmonė iki 2014 m. vadinosi „Axellus“ vardu, vėliau pavadinimas pakeistas į „Orkla Health“, o nuo 2018-ųjų – „Orkla Care“.

Vienas iš didžiausių Norvegijoje verslo koncernų , kuriam priklauso „Orkla Care“, yra viena iš lyderiaujančių žinomus prekių ženklus gaminančių įmonių grupė Šiaurės Europos šalyse. Įgyvendindama viziją gerinti kasdienį gyvenimą bei siūlyti sveikesnius ir malonesnius vietinių prekės ženklų produktus, „Orkla“ vykdo veiklą 4 verslo padaliniuose: „Orkla Care“, „Orkla Foods“, „Orkla Confectionery & Snacks“ ir „Orkla Food Ingredients“, Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Grupė taip pat užima stiprias pozicijas pasirinktose prekių kategorijose Vidurio Europoje ir Indijoje. Grupės apyvarta 2017 metais siekė 39,6 mlrd. NOK (4,13 mlrd. Eur). Joje dirba daugiau kaip 18 tūkst. darbuotojų, ir ji yra viena didžiausių Norvegijos akcijų biržoje kotiruojamų kompanijų.

Istorija

1854 m. Norvegijoje atidarytas pirmasis „Möller`s“ fabrikas, ruošiantis skystus žuvų taukus – menkių kepenų aliejų. Tai pirmoji gamykla, pradėjusi gaminti žuvų taukus, tinkamus pardavinėti vaistinėse.

1933 m. Norvegijoje įkurta maisto papildų bendrovė „Collett Pharma“, pristačiusi iki šiol Skandinavijoje populiarius „Nyco“ ir „Sanasol“ vitaminus.

1944 m. Danijoje įkurta „Dansk Droge“. Iš prekybos kompanijos „Dansk Droge“ netrukus tapo farmacine kompanija – viena įtakingiausių maisto papildų tiekėjų.

1990 m. prekės ženklą „Möller`s“ iš Peterio Möllerio vaikaičiai patikėjo koncernui „Orkla“.

2005 m. „Orkla“ įsigijo „Collett Pharma“, o po metų ir „Dansk Droge“ gamyklas.

2007 m. įsteigta nauja „Orkla“ bendrovė – „Axellus“, kuri apjungė „Möller`s“, „Collett Pharma“ ir „Dansk Droge“ įmones.

2014 m. „Axellus“ pavadinimas pakeistas į „Orkla Health“.

2018 m. Lietuvoje įmonė „Orkla Health“ tapo UAB „Orkla Care“.