Apie mus

„Orkla Care“ yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncerno „Orkla ASA“ verslo padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje. Įmonė siekia rūpestingai planuoti, prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir išlikti lyderiais kiekvieno produkto, kurį atstovauja, grupėje. „Orkla Care“ yra viena iš pirmaujančių maisto papildų kompanijų Lietuvoje ir deda visas pastangas, kad išlaikytų šiuos pasiekimus.

„Orkla Care“ produktų portfelyje – platus pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų. Siekdama patenkinti šiuolaikinių vartotojų poreikius įmonė plečia produktų asortimentą ir Lietuvos vartotojams jau pristatė tvarumo koncepcijai atstovaujančių kokybiškų namų ir kūno priežiūros produktų prekės ženklą „Klar“.

Lietuvoje „Orkla Care pristato:

Visi „Orkla Care“ priklausantys produktai yra ženklinami „Orkla“ ženklu, kuris užtikrina vartotojams aukštą produktų kokybę ir skaidrų bei socialiai atsakingą verslą.

2007 m. įkurta „Orkla Care“ sujungė tris skandinavų farmacijos lyderes – šimtametes tradicijas puoselėjančią žuvų taukų produktų gamintoją „Möller’s“, multivitaminus gaminančias bendroves „Collett Pharma“ ir „Dansk Droge“. Didelę patirtį turinčios bendrovės jėgas suvienijo tam, kad kartu vykdytų bendrą viziją – tapti draugu kasdieniame gyvenime.

Šiuo metu bendrovės atstovybės veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje. Įmonės darbuotojai kasdien dirba tam, kad vartotojams pateiktų jų poreikius atitinkančius, išskirtinės kokybės maisto papildus, vitaminus ir maisto produktus. Produktai pristatomi į daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Iki 2014 m. įmonė vadinosi „Axellus“ vardu, vėliau pavadinimas buvo pakeistas į „Orkla Health“. Nuo 2018-ųjų bendrovė vadinasi „Orkla Care“. Platesnes prekių ženklų kategorijas apimantis naujasis pavadinimas leis įgyvendinti ambicijas ir siekius plėsti produktų krepšelį, rūpintis ne tik savo vartotojų sveikatinimu, bet ir pasiūlyti kitų „Orkla Care“ reprezentuojamų kategorijų produktų.

Vienas iš didžiausių Norvegijoje verslo koncernųOrkla_logo , kuriam priklauso „Orkla Care“, yra viena iš lyderiaujančių žinomus prekių ženklus gaminančių įmonių grupė Šiaurės Europos šalyse. Įgyvendindama viziją gerinti kasdienį gyvenimą bei siūlyti sveikesnius ir malonesnius vietinių prekės ženklų produktus, „Orkla“ vykdo veiklą 4 verslo padaliniuose: „Orkla Care“, „Orkla Foods“, „Orkla Confectionery & Snacks“ ir „Orkla Food Ingredients“, Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Grupė taip pat užima stiprias pozicijas pasirinktose prekių kategorijose Vidurio Europoje ir Indijoje. Grupės apyvarta 2017 metais siekė 39,6 mlrd. NOK (4,13 mlrd. Eur). Joje dirba daugiau kaip 18 tūkst. darbuotojų, ir ji yra viena didžiausių Norvegijos akcijų biržoje kotiruojamų kompanijų.