Apdovanojimai ir sertifikatai

Už geriausias skonio ir aukščiausias kokybės savybes mūsų produktai kasmet pelno tarptautinį vartotojų ir ekspertų pripažinimą.

 

Aukso žvaigždės – skystiems žuvų taukams

„Orkla Care“ produktų portfelio pasididžiavimas – „Möller‘s“ žuvų taukai. Jų poveikis pagrįstas moksliniais tyrimais, o kokybę ir skonį vertina ne tik vartotojai visame pasaulyje, bet ir  prestižiškiausius apdovanojimus skiriantys ekspertai.

Žuvų taukų skonis ir kvapas jau seniai nėra tai, dėl ko reikėtų vengti gerti skystus žuvų taukus. Geriausias to įrodymas – „Möller’s“ skystiems žuvų taukams kasmet Tarptautinio skonio ir kokybės instituto (ITQI) skiriami apdovanojimai už išskirtinį skonį.

„Superior Taste Award“ – tai aukščiausias maisto produktų ir gėrimų skonio įvertinimas. Šį unikalų pripažinimą suteikia nepriklausoma organizacija ITQI, įvertinusi 15 prestižinių Europos kulinarijos ir someljė asociacijų atstovų aklos degustacijos rezultatus.

2020 m. metais „Möller’s“ citrinų  skonio skysti žuvų taukai pelnė dvi aukso žvaigždes, o natūralaus, vaisių ir obuolių skonių žuvų taukams skirta po vieną aukso žvaigždę. iTQi įvertinimai ir ankstesniais metais buvo suteikiami  „Möller’s“ produktams.

Apdovanojimai tik patvirtina: įmonė deda visas įmanomas pastangas, kad vartotojus pasiektų patys kokybiškiausi, skanūs ir visiškai saugūs produktai, kuriuos galima vartoti kasdien suaugusiesiems ir vaikams. Visi skysti „Möller’s“ žuvų taukai gaminami tik iš šviežių menkių kepenų. Žuvys apdorojamos per maksimaliai trumpą laiką – ne daugiau kaip 24 valandas – nuo sužvejojimo. Įmonė yra sukūrusi išskirtines produkto laikymo sąlygas, apsaugančias produktą nuo sąlyčio su oru ir galimos oksidacijos. Ir tai tik maža dalis įmonėje įdiegto kokybės kontrolės mechanizmo.

Daugiau apie apdovanojimus skaitykite čia: www.itqi.com

 

„Maxim“ produktų kokybė – aukščiausia

„Maxim“ Lietuvoje 2020 ir 2019 metais buvo pripažintas aukščiausios kokybės sportininkams skirtų gėrimų ir maisto papildų gamintoju ir tiekėju bei pelnė prestižinį apdovanojimą – QUDAL aukso medalį.

Prestižinis QUDAL – QUality meDAL – apdovanojimas padeda atkreipti visuomenės dėmesį į tas bendroves, jų produktus ar paslaugas, kurios, remiantis vartotojų nuomone, rinkoje yra aukščiausios kokybės. Šį tyrimą atlieka Ciuriche įkurta tarptautinė organizacija ICERTIAS, kurios pagrindinis tikslas yra tarnauti galutinių rinkoje siūlomų produktų ir paslaugų vartotojų interesams.

Apklausos, kurioje dalyvavo 1,2 tūkst. Lietuvos gyventojų, rezultatai parodė, kad asmenine vartotojų patirtimi ir nuomone, aukščiausia kokybės įvertinimo Lietuvoje produktų sportuojantiems kategorijoje 2020 ir 2019 metais nusipelnė „Maxim“.

 

„Populiariausia prekė 2019“ 

Remiantis iš didžiųjų prekybos tinklų surinktais duomenimis, proteininis batonėlis „Maxim Raspberry“ 2019 metais buvo perkamiausia prekė savo kategorijoje ir tapo „Populiariausia prekė 2019“ nugalėtoja.

Projektas „Populiariausia prekė“ kiekvienais metais skelbia prekes, kurias praėjusiais metais Lietuvos pirkėjai rinkosi dažniausiai. Tai sužinoma sumuojant faktinius keturių didžiausių Lietuvos prekybos tinklų – „Iki“, „Maxima“, „Norfa“ bei „Rimi“ praėjusių metų pardavimų duomenis prekių kategorijose (prekybos tinklams priklausantys prekės ženklai – neskaičiuojami).

Susumavus duomenis, Lietuvos vartotojų perkamiausios prekės, kurios per paskutinius 24 mėnesius nebuvo sulaukusios Valstybinės maisto ir veterinarijos bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybų nuobaudų už kokybę ar saugą – skelbiamos nugalėtojomis.

 

„Möller’s“ rūpinasi jūrų ištekliais

„Möller’s“ skysti žuvų taukai pelnė dar vieną svarbų pripažinimą – jiems suteiktas atsakingos žvejybos standartas MSC (Marine Stewardship Council). Sertifikatas užtikrina, kad produktai pagaminti tik iš laukinės žuvies, sužvejotos atsakingai rūpinantis vandenynų ištekliais ir laukinės gamtos tvarumu.

Nepriklausoma nevyriausybinė organizacija MSC buvo įkurta 1997 m. siekiant nustatyti pernelyg intensyvios žvejybos sukeliamas problemas ir ieškoti būdų joms spręsti.

Bendradarbiaujant mokslininkams, žuvininkystės ekspertams ir aplinkosaugos specialistams buvo sukurtas MSC atsakingos žvejybos standartas.

Pagal MSC vertinamos ir pripažįstamos tvaria žvejyba besiverčiančios įmonės:

Tarptautinė ne pelno siekianti organizacija MSC taip pat valdo seniausią ir bene vienintelį kilmės ženklą (angl. eco-label), tenkinantį Jungtinių tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) reikalavimus. Organizacija siekia, kad ne tik dabartiniai, bet ir būsimi planetos gyventojai galėtų džiaugtis jūrų gėrybėmis ir gyvybe knibždančiais vandenimis.

Daugiau apie MSC atsakingos žvejybos standartą galima sužinoti oficialioje organizacijos interneto svetainėje www.msc.org

 

„Möller‘s“ produktams – saugios žvejybos sertifikatas

Skysti „Möller‘s“ žuvų taukai gaminami iš laukinių jūrinių menkių, kurios sužvejotos tausojant jūrinius išteklius – tai  liudija ir tarptautinės nevyriausybinės organizacijos „Friend of the Sea“ suteiktas saugios žvejybos sertifikatas.

„Friend of the Sea“ yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, kurios misija – išsaugoti pasaulio jūras. Šios organizacijos teikiami sertifikatai žuvininkystės ir akvakultūros produktams patvirtina, kad produktai yra gaminami iš teisėtais būdais sužvejotos žaliavos, neviršijant nustatytų kvotų, saugant į tarptautinę Raudonąją knygą įtrauktus augalus bei gyvūnus ir nedarant žalos jūros dugnui. Sertifikatas nurodo ir tai, jog produktuose nėra genetiškai modifikuotų medžiagų ar augimo hormonų.

„Friend of the Sea“ sertifikatai yra svarbiausia tarptautinė sertifikavimo sistema darnios žvejybos ir akvakultūros produktams. Kol kas šiais sertifikatais, ženklinančiais griežtus ekologinius reikalavimus atitinkančius produktus, džiaugtis gali tik 320 gamintojų pasaulyje. Didelė dalis įmonių, norinčių gauti šiuos sertifikatus savo produktams, išgirsta neigiamą atsakymą, nes neatitinka griežtų kokybės ir saugos reikalavimų.

Laukinės arktinės menkės „Möller‘s“ produktams Lofoteno ir Vesteroleno salynuose žvejojamos jau daugiau kaip 160 metų. Tai, jog žvejojama nedarant žalos jūros populiacijai ir didžiausią prioritetą skiriant produktų kokybei, yra vienos svariausių priežasčių, kodėl „Möller‘s“ vardas gyvuoja šimtmečius.

Apie šį sertifikatą galite paskaityti  www.friendofthesea.org

 

 

„Möller’s“ gamintoja – GOED narė

 „Möller’s“ produktus gaminanti Norvegijos kompanija „Orkla Health“ priklauso tarptautinei nevyriausybinei organizacijai GOED, vienijančiai geriausių omega-3 produktų gamintojus pasaulyje.

Kompanijos, kurios priimamos į GOED, įsipareigoja laikytis pačių aukščiausių kokybės standartų bei griežto etikos ir verslo praktikos kodekso.

GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3) narės siekia įtvirtinti verslo etikos standartus rinkoje ir užtikrinti produktų saugumą visuose gamybos etapuose – nuo žuvies sužvejojimo iki produkto pristatymo vartotojui. Tarp GOED tikslų yra ir švietėjiška veikla – organizacija prisiima misiją atsakingai informuoti visuomenę apie omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR poveikį žmogaus sveikatai ir užtikrinti bei teikti informaciją apie produktų saugumą.

Organizacija glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir sveikatos apsaugos organizacijomis, siekdama didesnio susikalbėjimo tarp visų sektoriaus dalyvių.

Plačiau apie GOED skaitykite oficialioje organizacijos interneto svetainėje www.goedomega3.com

 

„Klar“ atstovauja tvariam gyvenimui

Visų „Klar“ produktų pakuotės gaminamos iš perdirbamo plastiko, gamyboje naudojami vien pilnai atsinaujinantys energijos šaltiniai, produktų formulės kuriamos atsakingai rūpinantis planetos ištekliais ir aplinkosauga, jų sudėtyje nėra gamtai kenkiančių chemikalų. Tai patvirtina ir „Nordic Swan“ sertifikatas – oficialus penkių Šiaurės šalių aplinkosaugos ženklas, įrodantis, kad draugiškas aplinkai ir ją tausojančias nuostatas atitinka ne tik galutinis produktas, bet ir visa gamybos grandinė.

„Nordic Swan“ – 1989 m. Šiaurinėje Europoje sukurta schema, kurios tikslas skatinti gamybos būdus, minimaliai veikiančius aplinką. Sertifikuoti ekspertai vertina gamybos įtaką aplinkai, atsižvelgiama į žaliavų bei medžiagų pasirinkimą. Gaminiai, pažymėti šiuo ženklu, atitinka aukštus aplinkosaugos ir kokybės reikalavimus.

„Nordic Swan“ sertifikatas:

  • nustato griežtus aplinkosaugos reikalavimus visuose gamybos grandinės etapuose;
  • nustato griežtus reikalavimus draugiškų gamtai produktų gamyboje naudojamiems chemikalams;
  • sustiprina prekių ir paslaugų reikalavimus kuriant tvarų vystymąsi;
  • patvirtina, kad visi reikalavimai įvykdyti prieš produktui pasirodant rinkoje.

Daugiau apie sertifikatą „Nordic Swan“: www.nordic-ecolabel.org

 

„Gerimax“ – Aukščiausia kokybė už Jūsų pinigus

Šveicarijos įmonės ICERTIAS (International Certification Association GmbH) 2019 metų gegužės mėn. atliktas „Best Buy Award“ gyventojų nuomonės tyrimas atskleidė, kad „Gerimax“ yra kainos ir kokybės santykiu pirmaujanti prekė tarp Lietuvos rinkoje parduodamų maisto papildų mažinančių nuovargį ir didinančių energijos lygį.

 

Viso apklausoje dalyvavo 1,2 tūkst. vyresni nei 18 metų, dažnai vaistinėse besilankantys Lietuvos gyventojai. Respondentų buvo prašoma, remiantis asmenine ar artimųjų patirtimi, įvertinti Lietuvos rinkoje siūlomus nuovargį mažinančius ir energiją didinančius maisto papildus, išskiriant tuos, kurie jų nuomone, pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Anketoje buvo pateikti atviri klausimai (t.y., be galimų atsakymų variantų), todėl apklausos dalyviai galėjo įvardinti bet kurį Lietuvos rinkoje veikiantį gamintoją, tiekėją ar parduodamos prekės pavadinimą.

Daugiau informacijos apie šį sertifikatą galite rasti paspaudę nuorodą: www.bestbuyaward.org