Warning: Undefined array key 5 in /home/orklacarelt/domains/orklacare.lt/public_html/wp-content/themes/orklahealth/timber.php on line 66
Apdovanojimai ir sertifikatai | Orkla Care

Apdovanojimai ir sertifikatai

Už geriausias skonio ir aukščiausias kokybės savybes mūsų produktai kasmet pelno tarptautinį vartotojų ir ekspertų pripažinimą.

 

Aukso žvaigždės – skystiems žuvų taukams

Orkla Care“ produktų portfelio pasididžiavimas – „Möller‘s“ žuvų taukai. Jų poveikis pagrįstas moksliniais tyrimais, o kokybę ir skonį vertina ne tik vartotojai visame pasaulyje, bet ir prestižiškiausius apdovanojimus skiriantys ekspertai.

Žuvų taukų skonis ir kvapas jau seniai nėra tai, dėl ko būtų galima vengti gerti skystus žuvų taukus. Geriausias to įrodymas – „Möller’s“ skystiems žuvų taukams kasmet Tarptautinio skonio ir kokybės instituto (ITQI) skiriami apdovanojimai už išskirtinį skonį.

„Superior Taste Award“ – tai aukščiausias maisto produktų ir gėrimų skonio įvertinimas. Šį unikalų pripažinimą suteikia nepriklausoma organizacija ITQI, įvertinusi 15 prestižinių Europos kulinarijos ir someljė asociacijų atstovų aklos degustacijos rezultatus.

2022 m. Tarptautinio skonio ir kokybės instituto komisija, įvertinusi aklos produktų degustacijos rezultatus, skyrė šiuos įvertinimus „Möller’s“ produktams:

iTQi įvertinimai ir ankstesniais metais buvo suteikiami  „Möller’s“ produktams.

Apdovanojimai tik patvirtina: įmonė deda visas įmanomas pastangas, kad vartotojus pasiektų patys kokybiškiausi, skanūs ir visiškai saugūs produktai, kuriuos galima vartoti kasdien suaugusiesiems ir vaikams. Visi skysti „Möller’s“ žuvų taukai gaminami tik iš šviežių menkių kepenų. Žuvys apdorojamos per maksimaliai trumpą laiką – ne daugiau kaip 24 valandas – nuo sužvejojimo. Įmonė yra sukūrusi išskirtines produkto laikymo sąlygas, apsaugančias produktą nuo sąlyčio su oru ir galimos oksidacijos. Ir tai tik maža dalis įmonėje įdiegto kokybės kontrolės mechanizmo.

Daugiau apie apdovanojimus skaitykite čia: www.itqi.com.

 

„Maxim“ produktų kokybė – aukščiausia

„Maxim“ Lietuvoje 2020 ir 2019 metais buvo pripažintas aukščiausios kokybės sportininkams skirtų gėrimų ir maisto papildų gamintoju ir tiekėju bei pelnė apdovanojimą – QUDAL aukso medalį.

QUDAL – QUality meDAL – apdovanojimas padeda atkreipti visuomenės dėmesį į tas bendroves, jų produktus ar paslaugas, kurios, remiantis vartotojų nuomone, rinkoje yra aukščiausios kokybės. Šį tyrimą atlieka Ciuriche įkurta tarptautinė organizacija ICERTIAS, kurios pagrindinis tikslas yra tarnauti galutinių rinkoje siūlomų produktų ir paslaugų vartotojų interesams.

Apklausos, kurioje dalyvavo 1,2 tūkst. Lietuvos gyventojų, rezultatai parodė, kad asmenine vartotojų patirtimi ir nuomone, aukščiausia kokybės įvertinimo Lietuvoje produktų sportuojantiems kategorijoje 2020 ir 2019 metais nusipelnė „Maxim“.

 

„Populiariausia prekė 2019“ 

Remiantis iš didžiųjų prekybos tinklų surinktais duomenimis, proteininis batonėlis „Maxim Raspberry“ 2019 metais buvo perkamiausia prekė savo kategorijoje ir tapo „Populiariausia prekė 2019“ nugalėtoja.

Projektas „Populiariausia prekė“ kiekvienais metais skelbia prekes, kurias praėjusiais metais Lietuvos pirkėjai rinkosi dažniausiai. Tai sužinoma sumuojant faktinius keturių didžiausių Lietuvos prekybos tinklų – „Iki“, „Maxima“, „Norfa“ bei „Rimi“ praėjusių metų pardavimų duomenis prekių kategorijose (prekybos tinklams priklausantys prekės ženklai – neskaičiuojami).

Susumavus duomenis, Lietuvos vartotojų perkamiausios prekės, kurios per paskutinius 24 mėnesius nebuvo sulaukusios Valstybinės maisto ir veterinarijos bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybų nuobaudų už kokybę ar saugą – skelbiamos nugalėtojomis.

 

„Möller’s“ gamintoja – GOED narė

„Möller’s“ produktus gaminanti Norvegijos kompanija „Orkla Health“ priklauso tarptautinei nevyriausybinei organizacijai GOED, vienijančiai geriausių omega-3 produktų gamintojus pasaulyje.

 

Kompanijos, kurios priimamos į GOED, įsipareigoja laikytis pačių aukščiausių kokybės standartų bei griežto etikos ir verslo praktikos kodekso.

GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3) narės siekia įtvirtinti verslo etikos standartus rinkoje ir užtikrinti produktų saugumą visuose gamybos etapuose – nuo žuvies sužvejojimo iki produkto pristatymo vartotojui. Tarp GOED tikslų yra ir švietėjiška veikla – organizacija prisiima misiją atsakingai informuoti visuomenę apie omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR poveikį žmogaus sveikatai ir užtikrinti bei teikti informaciją apie produktų saugumą.

Organizacija glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir sveikatos apsaugos organizacijomis, siekdama didesnio susikalbėjimo tarp visų sektoriaus dalyvių.

Plačiau apie GOED skaitykite oficialioje organizacijos interneto svetainėje www.goedomega3.com.

 

„Klar“ atstovauja tvariam gyvenimui

„Klar“ produktų pakuotės gaminamos iš perdirbamo plastiko, gamyboje naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, produktų formulės kuriamos atsakingai rūpinantis planetos ištekliais ir aplinkosauga, jų sudėtyje nėra gamtai kenkiančių chemikalų. Tai patvirtina ir „Nordic Swan“ sertifikatas – oficialus penkių Šiaurės šalių aplinkosaugos ženklas, įrodantis, kad draugiškas aplinkai ir ją tausojančias nuostatas atitinka ne tik galutinis produktas, bet ir visa gamybos grandinė.

„Nordic Swan“ – 1989 m. Šiaurinėje Europoje sukurta schema, kurios tikslas skatinti gamybos būdus, minimaliai veikiančius aplinką. Sertifikuoti ekspertai vertina gamybos įtaką aplinkai, atsižvelgiama į žaliavų bei medžiagų pasirinkimą. Gaminiai, pažymėti šiuo ženklu, atitinka aukštus aplinkosaugos ir kokybės reikalavimus.

„Nordic Swan“ sertifikatas:

  • nustato griežtus aplinkosaugos reikalavimus visuose gamybos grandinės etapuose;
  • nustato griežtus reikalavimus draugiškų gamtai produktų gamyboje naudojamiems chemikalams;
  • sustiprina prekių ir paslaugų reikalavimus kuriant tvarų vystymąsi;
  • patvirtina, kad visi reikalavimai įvykdyti prieš produktui pasirodant rinkoje.

Daugiau apie sertifikatą „Nordic Swan“: www.nordic-ecolabel.org.