NUTRILESS

Kai svorį mažinti norisi skaniai, patikimai ir efektyviai

Skandinavijoje populiariausi produktai svoriui mažinti – jau ir Lietuvoje. NUTRILESS tai mažo kaloringumo pakaitinis maistas. Skanu, lengvai paruošiama, tiksliai apskaičiuotas ir suderintas maistinių medžiagų bei kalorijų kiekis.

NUTRILESS produktų linijoje – kokteiliai, sriuba, jogurto ir sulčių gėrimas bei traškūs batonėliai.

Skandinavijos šalyse jau 25 metus NUTRILESS (žinomi „Nutrilett“ pavadinimu) yra patys perkamiausi produktai svoriui mažinti bei kontroliuoti.

20 išsamių studijų, atliktų Stokholmo, Kopenhagos ir Oslo universitetinėse ligoninėse įrodė, kad NUTRILESS VLCD (angl. very law calorie diet) produktai yra tikrai efektyvūs. Šį metodą sukūrė norvegų gydytojas dietologas Larsas H. Høie. Jis dirbo su širdies ir kraujagyslių ligomis sergančiais pacientais ir ieškojo būdo, kaip padėti nutukusiems ar antsvorio turintiems žmonėms sumažinti kūno svorį. Gydytojas atrado, jog iš aukštos kokybės sojų baltymų paruošti mažo kaloringumo milteliai yra efektyvus maisto produktas kūno svoriui mažinti.

NUTRILESS yra puikaus skonio produktai, kuriuos paprasta paruošti, patogu vartoti įvairiose situacijose. Jie jau padėjo milijonams žmonių pasiekti tikslų, susijusių su kūno svoriu.

Kalorijos, kurias išgeriame

„5:2“ valgymo metodas – dar patogesnis būdas kontroliuoti svorį

Kaip nepasiduoti didelių porcijų vilionėms