NUTRILESS

Išmanusis maistas siekiantiems tikslo

Tai specialios viso paros raciono pakaitalai svoriui kontroliuoti, pakeičiantys visus ar kelis įprastus valgymus per dieną. Specialiai sukurti mitybos planai ir patys „Nutriless“ produktai visapusiškai subalansuoti, tad kuriuos iš jų rinktis lemia Jūsų tikslai: siekiate sulieknėti, norite svorį stabilizuoti ar tiesiog ieškote protingo užkandžio čia ir dabar?

„Nutriless“:

„Orkla Care“ yra vienintelis „Nutriless“ atstovas Baltijos šalyse. Skandinavijoje populiariausi produktai svoriui mažinti žinomi „Nutrilett“ vardu, tačiau Baltijos šalyse dėl teisinių aspektų originalus produkto pavadinimas nebuvo registruotas (dėl vietinėje rinkoje panašiu pavadinimu jau egzistavusio konkurento). Visi „Nutriless“ ir „Nutrilett“ produktai yra identiškos sudėties, tačiau realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančių nuotraukose.

„Nutriless“ padeda formuoti mitybos režimą, naujus sveikos mitybos įpročius, koreguoti maisto racioną bei suvartojamų kalorijų kiekį. „Nutriless“ išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių, dietų. Produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai.

„Nutriless“ – tai subalansuota produktų sudėtis, leidžianti gerai jaustis lieknėjant, palaikant esamą svorį ar tiesiog išmaniai užkandžiaujant. Vartodami „Nutriless“ gausite:

„Nutriless“ produktai skirstomi į dvi grupes:

„Nutriless“ atitinka Europos Komisijos deleguotojo reglamento (ES) 2017/1798 2017 m. birželio 2 d. reikalavimus, kuriuo Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 609/2013 papildomas specialiaisiais viso paros raciono pakaitalų svoriui kontroliuoti sudėties ir informacijos apie juos teikimo reikalavimais, įsigaliojančiais nuo 2022 m. spalio 27 d. (aktyvus linkas: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32017R1798&from=EN)

 

Plačiau: https://www.nutriless.lt/