„Orkla Care“ tarp patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos įmonių

Vieno didžiausių Lietuvoje veikiančių verslo informacijos portalų „rekvizitai.lt“ duomenimis, bendrovė UAB „Orkla Care“ 2018-tais metais pateko tarp 6% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos „TOP Įmonių“.

„TOP Įmonės“ tai bendrovės, kuriomis vertinimą atlikęs portalas „rekvizitai.lt“ pasitiki ir rekomenduoja. Anot portalo ekspertų, šis įvertinimas taip pat reprezentuoja skaidrumą, bendrovės konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai, todėl partneriai ir klientai pasirinkę šias įmones, gali tikėtis sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

UAB „Orkla Care“ generalinės direktorės Jūratės Piragienės teigimu, šis įvertinimas patvirtina aukštus įmonės veiklos standartus ir deramą požiūrį į verslo aplinką:

„Iš išorės atliktas, nepriklausomas vertinimas yra svarbus patvirtinimas, jog žengiame teisingu keliu. Džiaugiamės šiuo įvertinimu, kuris įrodo įmonės ekonominį stabilumą, gebėjimą išsikelti bei pasiekti gerus veiklos rezultatus, tinkamą požiūrį į įsipareigojimus klientams bei partneriams. Šis įvertinimas taip pat atspindi mūsų požiūrį į darbuotojus – geros darbo sąlygos ir aukštos motyvacijos palaikymas prisideda prie sėkmės versle“, – teigė J. Piragienė.

Atlikdami vertinimą, „rekvizitai.lt“ atsižvelgė į šiuos kriterijus: laiku teikiamas įmonės finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar nemažėjo, įmonės nebuvimą skolininkų ir įsipareigojimų nevykdymo registrų sąrašuose, reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai neturėjimas. Vertinimo kriterijai apėmė ir darbuotojų skaičiaus vidurkio stabilumą arba augimą bei įmonės mokamą vidutinį atlyginimą.