Nauja „Nutriless“ produktų sudėtis – vartotojų saugumui

Nuo 2022 m. spalio prekyboje pasirodantys „Nutriless“ labai mažo kaloringumo dietos produktai (VLCD – very low calorie diet) – kokteiliai ir sriubos – yra atnaujinti, įvertinus teisinius aktus ir vartotojų įžvalgas (batonėlių sudėtis nesikeitė).

 

„Nutriless“ atitinka Europos Komisijos deleguotojo reglamento (ES) 2017/1798 2017 m. birželio 2 d. reikalavimus, kuriuo Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 609/2013 papildomas specialiaisiais viso paros raciono pakaitalų svoriui kontroliuoti sudėties ir informacijos apie juos teikimo reikalavimais, įsigaliojančiais nuo 2022 m. spalio 27 d. (aktyvus linkas: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32017R1798&from=EN)

 

Teiginys „labai mažai kalorijų turintis dietinis produktas“ gali būti naudojamas viso paros raciono pakaitalams svoriui kontroliuoti su sąlyga, kad produkto energinė vertė yra mažesnė nei 3 360 kJ dienai (800 kalorijų (kcal) dienai). „Nutriless“ labai mažo kaloringumo dietos produktai klasifikuojami kaip ,,viso paros raciono pakaitalai svoriui kontroliuoti” – tai yra sudėtiniai produktai, specialiai paruošti antsvorio turintiems arba nutukusiems suaugusiesiems, kurie ketina sumažinti kūno svorį. Sveiki antsvorio turintys ar nutukę suaugusieji, nepasitarę su sveikatos priežiūros specialistais, neturėtų produkto vartoti ilgiau nei aštuonias savaites ar pakartotinai trumpesniais laikotarpiais.

 

Papildyti Europos Sąjungos (ES) dokumentai nustato, kokie ingredientai gali būti tokio tipo gaminiuose, koks jų kiekis, kaip produktai turi būti ženklinami ir pan.

 

Dabar „Nutriless“ kokteiliuose ir sriubose yra:

 

Pabrėžtina, kad „Nutriless“ produktus galite vartoti net iki 8 savaičių (anksčiau buvo leidžiama iki 3 savaičių) – produktai saugesni nei buvo bet kada anksčiau!

Nuo šiol tiek vyrams, tiek moterims, rekomenduojamos 5 porcijos per dieną – kalorijų kiekis per dieną ribojamas iki 800 kcal.

Jei lentynose dar turite gero galiojimo laiko senosios sudėties „Nutriless“ produktų – drąsiai visus vartokite ar derinkite tarpusavyje: tai visiškai saugu. Atsinaujinusius produktus testavome su vartotojais: atsiliepimai apie skonį taip pat puikūs!

 

“Nutriless” labai mažo kaloringumo dietos produktai, kurių sudėtis atnaujinta: