Sporto mėgėjams ir profesionalams – „Maxim“ produktai

„Orkla Health“ priklausančių prekių ženklų būrį papildė gerai žinomi produktai sportuojantiems „Maxim“.

Platus tiek įvairių sporto šakų profesionalams, tiek mėgėjams skirtų „Maxim“ produktų asortimentas padės tinkamai subalansuoti savo mitybą, pasiekti maksimalių treniruočių rezultatų ir įveikti visus iššūkius.

„Maxim“ istorija prasidėjo nuo Steve Jennings. Tai labai ypatingas žmogus – smalsus verslininkas ir užsispyręs dviratininkas. Atsisakęs profesionalios sportininko karjeros, dviratį Steve mindavo tik savo malonumui ir fizinei formai palaikyti.

Susipažinęs su dviratininku Chrisu Boardmanu Steve pradėjo galvoti, kaip jo žinios galėtų pagelbėti Chrisui pasiekti geresnių rezultatų. Kartu su tyrėjų komanda jis pradėjo vystyti tai, kas netrukus tapo kertiniu „Maxim“ akmeniu: taip gimė angliavandenių koncentratas, suteikęs Chrisui maksimalios energijos ir treniruotėms, ir varžyboms. Tai vyko 1991-aisiais. O 1992-aisiais Chrisas laimėjo olimpinį auksą dviračių treko rungtyje, vėliau triskart gerino pasaulio rekordus ir triskart pasipuošė geltonais „Tour de France“ nugalėtojo marškinėliais.

Angliavandenių koncentratas „Carbo Loader original“ iki šiol yra „Maxim“ asortimente. Tačiau šiandien galite rinktis nuo įvairių baltymų papildų ir kreatino energijos produktų iki sporto gėrimų. Platus produktų asortimentas įtinka tiek reikliausiems sportininkams, siekiantiems padidinti raumenų jėgą ir masę, tiek sveiką gyvenseną propaguojantiems ir fizinę būklę treniruotėmis palaikantiems aktyvaus gyvenimo mėgėjams.

Pagrindinės „Maxim“ rinkos šiandien yra Švedija, Norvegija, Suomija ir Danija, tačiau dar 20 šalių rinkose šių produktų galima įsigyti iš atstovų.

25 metus „Maxim“ rūpinasi, kad jūs būtumėte stipresni, greitesni ir geriau pasirengę bet kokiems iššūkiams. „Maxim“ žino viską apie sporto mitybą, nes savo produktus tobulina glaudžiai bendradarbiaujant mitybos specialistams ir labiausiai užsispyrusiems bei ryžtingiausiems sportininkams. Šie produktai sukurti atsižvelgiant į visus jūsų organizmo poreikius prieš, per ir po treniruotės. Visus, išskyrus valios jėgą. Ši – jūsų atsakomybė.

„Maxim“ yra puikus ekspertas. Kad ir kokią sporto šaką išsirinksite, kad ir kokia jūsų fizinė būklė, „Maxim“ padės jums išbandyti savo ribas ir pasiekti maksimalių rezultatų.

Daugiau apie „Maxim“: www.maximsport.lt