Remiame sveiką gyvenimo būdą

UAB „Orkla Care“ tęsia ilgalaikę paramos sportui ir sveikam gyvenimo būdui tradiciją. Rugsėjo 7–8 dienomis dalyvavome „Aeromix“ fitneso mokymo centro forume „Fitnesas ir sveikata“ bei rėmėme „Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyvius.

Didžiuojamės, kad mūsų remiama bėgikė Viktorija Tomaševičienė rugsėjo 8 dieną vykusiame maratone finišavo antra, taip užsitikrindama Lietuvos maratono čempionato vicečempionės titulą. Didžiausio Baltijos regione tarptautinio maratono bendroje įskaitoje bėgikė užėmė itin aukštą penktą vietą.

UAB „Orkla Care“ atstovaujami specialios mitybinės paskirties produktai „Maxim“ buvo įtraukti ir į visų maratono ir pusmaratonio dalyvių startinius paketus. „Maxim“ taip pat rėmė atsigėrimo stoteles visiems bėgikams.

Rugsėjo 7 dieną vykusiame „Aeromix“ fitneso mokymo centro forume „Fitnesas ir sveikata“ sporto bei sveikatingumo specialistams iš visos Lietuvos pristatėme specialios mitybinės paskirties produktų „Nutriless“ ir „Maxim“ naujienas.

Forumo metu žymiausi fitneso ir mitybos ekspertai, gydytojai bei profesionalūs sportininkai dalinosi įžvalgomis ir patirtimi darbo efektyvumo, lyderystės, individualaus bei komandinio darbo temomis. Renginio pranešėjai nemažai dėmesio skyrė programų ir specialios mitybinės paskirties produktų įtakai treniruočių bei dietų efektyvumui.

Džiaugiamės, kad tiek „Nutriless“, tiek „Maxim“ yra Lietuvos sportininkų bendruomenei gerai žinomi prekės ženklai. Šiuos produktus galima įsigyti daugiau nei 100 prekybos vietų didžiuosiuose prekybos ir vaistinių tinkluose, taip pat internetu.

 

Organizatorių, vilnews.lt ir A. Vasiliausko nuotraukos.