Prekių ženklai „Gerimax“, „Litozin“ ir „Curamed“ tapo „Livol“ vitaminų sistemos dalimi

Jau kurį laiką vaistinių lentynose ir elektroninėse parduotuvėse nebeliko „Gerimax“ produktų energijai su ženšenio ekstraktu, maisto papildo „Litozin“ lankstiems sąnariams su erškėtuogių ekstraktu ir „Curamed“ pastilių gerklei su karvių priešpieniu. Tačiau šie Lietuvoje gerai pažįstami produktai niekur nedingo iš rinkos. Jie tapo skandinaviškos „Livol“ vitaminų sistemos dalimi. Šiuos produktus ir toliau galima įsigyti šalies vaistinėse, tik kitoje pakuotėje ir kitu pavadinimu.

 

„Orkla Care“, kuriai priklauso šie prekės ženklai, nusprendė atnaujinti, plėsti ir stiprinti prekių ženklo „Livol“ pozicijas šalyje. Tai pirmieji užsienietiški, Danijoje gaminami, maisto papildai, kurie pasirodė nepriklausomos Lietuvos vaistinėse. Per trisdešimt metų „Livol“ tapo mėgstami tiek medikų ir vaistininkų, tiek sveikata besirūpinančių žmonių.

 

Nuo pat pradžių „Livol“ prekių ženklo vizija buvo personalizuotai patenkinti vartotojų poreikius, dėmesį teikiant į sudedamųjų dalių derinius ir pasisavinimą. Dėl to asortimento konsolidavimas tapo natūraliu žingsniu, kuomet galima siekti maksimalaus patogumo vartotojams, ieškantiems saugių dozių. „Livol“, „Gerimax“, „Litozin“ bei „Curamed“ buvo ir toliau yra gaminami Danijoje – nei fabrikas, nei gamybos technologijos, nei produktų sudėtis nekinta.

 

Tampa paprasčiau derinti maisto papildus

 

Skandinaviški „Livol“ vitaminai sukurti remiantis holistiniu požiūriu į organizmo sveikatą, todėl maksimaliai veiksmingi. Dabar visi „Livol“ maisto papildai, įskaitant senųjų prekės ženklų asortimentą, susijungia į visumą, o tai reiškia, kad vartotojams tampa ne tik lengva pasirinkti tinkamiausius maisto papildus, bet ir juos tarpusavyje derinti.

 

Dažnai žmonės vartoja daug skirtingų maisto papildų vienu metu, pavyzdžiui, peršalę, pajutę imuninės sistemos nusilpimą ir siekdami kuo greičiau pagerinti sveikatą. Tuomet galimas vitaminų arba mikroelementų perdozavimas, kuris gali pasireikšti pykinimu, galvos skausmu, vėmimu ar net kepenų funkcijos sutrikimu.

 

Patiems gali būti sunku ištyrinėti maisto papildų sudėtis ir apskaičiuoti saugias paros normas. Todėl skandinavai, kurdami „Livol“ vitaminų sistemas, padarė, kad žmonėms būtų paprasčiau ir saugiau derinti skirtingus maisto papildus. Šie produktai yra pirmos tokio tipo vitaminų sistemos, suskirstytos pagal gyvenimo būdą, amžių, lytį ir poveikį. O tai leidžia saugiai vartoti kelis maisto papildus vienu metu. Visais atvejais, be abejo, verta papildomai pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

 

 

Naujieji „Gerimax“, „Litozin“ ir „Curamed“ pavadinimai

 

Vitaminų, mineralų ir standartizuotų vaistinių augalinių ekstraktų deriniai, skirti energijai kiekvienai dienai, anksčiau buvo žinomi „Gerimax“ pavadinimu, o nuo šiol priklauso „Livol Extra“ produktų linijai:

 

  • „Gerimax Extreme Energy N10“ -> „Livol Extra Quick Power N10“
  • „Gerimax Extreme Energy N30“ -> „Livol Extra Quick Power N30“
  • „Gerimax Ginseng 200 MG N30“ -> „Livol Extra Sexual Performance N30“
  • „Gerimax Ginseng Tonic 250 ml“ -> „Livol Extra Ginseng Power 250ml“
  • „Gerimax Multi Active N30“ -> „Livol Multi Mental Performance N30“
  • „Gerimax Strong Energy Eff. N15“ -> „Livol Extra Active Brain N15“

 

Iš erškėtuogių gaminamus maisto papildus sąnariams ir kaulams „Litozin“ vaistinių lentynose ir elektroninėse parduotuvėse galite atpažinti pagal šiuos naujus pavadinimus:

 

  • „Litozin Collagen N30“ -> „Livol Extra Joints Collagen N30“
  • „Litozin Sport (Active) N30“ -> „Livol Extra Joints Rosehip Complex N30“

 

Vienintelės čiulpiamos pastilės gerklei su vertinguoju karvių priešpieniu „Curamed“ nuo šiol vadinasi „Livol Extra Colostrum“:

  • „Curamed“ gerklės pastilės vaikams N20 -> „Livol Extra Colostrum Light N20“
  • „Curamed“ gerklės pastilės suaugusiems N20 -> „Livol Extra Colostrum Strong N20“