„Orkla Care“ – neabejingų vaikų skausmui komandoje

Kačerginėje griausmingai praūžusio labdaros renginio #allunited metu surinkti 5297 eurai, juos paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ skiria penkių vėžiu sergančiu vaikų šeimoms. „Orkla Care“ taip pat parėmė savanoriškumo pagrindais organizuojamą renginį.

Atkakli kova ir pergalės siekis – tai matome ir drifto trasoje, ir vėžiu sergančių vaikų palatose. #allunited – tai Lietuvos drifto profesionalų iniciatyva, kurios metu autosporto entuziastai buvo kviečiami į Kačerginę smagiai praleistą laiką paversti pagalba tiems, kuriems jos labiausiai reikia – vėžiu sergantiems vaikams. Visą dieną žiūrovus džiugino ekstremalūs drifterių pasirodymai, motoakrobatų šou. Renginio svečiai galėjo įsigyti „drift taxi“ kuponą ir pravažiuoti su geriausiais Lietuvos šonaslydžio profesionalais. Mažieji statė arbatos piramides, piešė laikinas tatuiruotes bei džiaugėsi muilo burbulais. Už visas pramogas per dieną buvo surinkti 5297 eurai.

Nikodema Photography nuotr.

„Mamų Unija“ kartu su fondo globojamais vaikais nuoširdžiai dėkoja renginio organizatoriams, dalyviams ir rėmėjams už puikiai suorganizuotą, nuoširdų ir griausmingą renginį. Pasveikusio berniuko Ado mama po renginio dalinosi vaikų įspūdžiais: „Vaikai visą vakarą kartojo „Buvo kietai!“

Susibūrę drauge tampame tokie neabejingi kitų skausmui! Visi esame #allunited ir kartu galime palengvinti vaikų kovą su onkologine liga.