„Orkla Care“ apdovanota už verslo efektyvumą

Rugsėjo 11 dieną Vilniuje vykusio Farmacijos rinkos forumo metu buvo apdovanotos efektyviausiai Lietuvoje veiklą vykdančios farmacijos ir maisto papildų įmonės. Nereceptinių vaistų kategorijoje (OTC) UAB „Orkla Care“ buvo išrinkta kaip viena iš trijų geriausių Lietuvos rinkoje veikiančių bendrovių. Apdovanojimus pristačiusios pasaulinės farmacijos rinkos analizės ir technologijų paslaugas teikiančios kompanijos „IQVIA“ atstovų teigimu, apdovanojimais siekiama įvardyti įmones, kurių verslo sprendimai sveikatos priežiūros srityje teikia didžiausią naudą vartotojams ir lemia geriausius pardavimus.

„Džiaugiamės šiuo įvertinimu ypač dėl to, kad nors Lietuvoje tiekiame tik maisto papildus,  specialios paskirties maisto produktus bei namų ir kūno priežiūros priemones, buvome vertinami kartu su ilgai rinkoje veikiančiomis, ekonomiškai pajėgiomis farmacijos bendrovėmis. Šis apdovanojimas parodo mūsų indelį į visuomenės sveikatos priežiūrą ir tai, kad esame vertinami už vartotojams teikiamą kokybišką produkciją. Apdovanojimas taip pat patvirtina mūsų komandos gebėjimą užsibrėžti bei išlaikyti aukštą veiklos efektyvumą, puikius vartotojų poreikių analizės ir inovatyvių sprendimų diegimo įgūdžius“, – teigė UAB „Orkla Care“ generalinė direktorė Jūratė Piragienė.

„IQVIA“ verslo efektyvumo apdovanojimų laureatai buvo išrinkti remiantis „IQVIA“ statistinės rinkos analizės ir ekspertinio vertinimo priemonėmis. Atliekant vertinimą buvo atsižvelgta į šiuos kriterijus: pardavimai (rinkos dalis, rinkos dalies augimas), inovacijos (naujų produktų dalis rinkoje, naujų produktų vertė), įvairovė (produktų kiekis tarp top-100).