Tvaraus vartojimo ambasadorius „Klar“ - „Orkla Care“ produktų asortimento naujiena

Siekdama patenkinti šiuolaikinių vartotojų poreikius „Orkla Care“ pristato tvarumo koncepcijai atstovaujančių kokybiškų namų ir kūno priežiūros produktų prekės ženklą „Klar“ iš Skandinavijos.

Tai ne tik draugiškas aplinkai bei vartotojui sprendimas, tačiau ir tvaraus gyvenimo būdo pasirinkimas, nes produktų pakuotės gaminamos iš perdirbamo plastiko, gamyboje naudojami vien pilnai atsinaujinantys energijos šaltiniai, produktų formulės kuriamos atsakingai rūpinantis planetos ištekliais ir aplinkosauga, jų sudėtyje nėra gamtai kenkiančių chemikalų. Tai patvirtina ir „Nordic Swan“ sertifikatas – oficialus penkių Šiaurės šalių aplinkosaugos aplinkosaugos ženklas, įrodantis, kad draugiškas aplinkai ir ją tausojančias nuostatas atitinka ne tik galutinis produktas, bet ir visa gamybos grandinė. Taip pat „Klar“ produktai žymimi „Vegan“ ženklu.

Gyventi atsakingiau, vartoti sąmoningiau siekiantiems vartotojams skirti „Klar“ produktai nuo idėjos iki parduotuvių lentynos kuriami ir pagal pažangiausias technologijas gaminami Skandinavijoje.

Nuo šiol aukščiausių kokybės, kainos, dizaino ir aplinkosaugos reikalavimus atitinkančių „Klar“ skalbimo priemonių ir įvairių paviršių valiklių galima įsigyti „Maxima“ parduotuvių lentynose visoje Lietuvoje, taip pat elektroninėje parduotuvėje „Orkla Care“ internetinėje parduotuvėje. Ateityje „Klar“ asortimentą papildys ir kūno priežiūrai skirtos priemonės. Taip pat svarstoma vartotojams pasiūlyti ir specialių produktų papildymų, kurie bus pilstomi į dar ekologiškesnes, „zero waste“ filosofiją atitinkančias pakuotes. Kartu su „Klar“ lengva siekti nulinio atliekų susidarymo, atsakingai mažinti žalą gamtai bei jos taršą.

 „Klar“ produktų sudėtis:

Pakuotė iš perdirbtos medžiagos:

Pagaminta naudojant vėjo energiją:

Skaidrumas ir sąžiningumas:

Skandinavijoje „Klar“ šiandien neatsiejamas nuo bendruomenės, kuriai rūpi tvarumas ir visų mūsų ateitis. Šis prekės ženklas liudija, kad jo vartotojas yra tvaraus ir atsakingo gyvenimo stiliaus atstovas. „Klar“ – tai aplinką saugantis pasirinkimas, prie kurio visi kasdien jau galime prisidėti ir Lietuvoje.