„Möller’s“ žuvų taukai vėl gavo apdovanojimų už išskirtinį skonį

„Möller’s“ produktai jau ne vienerius metus yra įvertinami ir apdovanojami už išskirtinį skonį. Šiais metais Tarptautinis skonio ir kokybės institutas (ITI) skyrė „Superior Taste“ apdovanojimą „Möller’s“ natūralaus skonio žuvų taukams ir „Möller’s“ kramtomoms žuvytėms.

 

„Superior Taste Award“ – tai aukščiausias maisto produktų ir gėrimų skonio įvertinimas, kurį skiria Tarptautinis skonio ir kokybės institutas. Ši nepriklausoma organizacija vienija geriausius Europos virtuvės šefus ir someljė.

 

2022 m. Tarptautinio skonio ir kokybės instituto komisija, įvertinusi aklos produktų degustacijos rezultatus, skyrė šiuos įvertinimus „Möller’s“ produktams:

 

 

1 aukso žvaigždė skiriama produktams, kurie surinko 70–80 proc. vertinimo komisijos balsų, 2 aukso žvaigždės – 80–90 proc. balų surinkusiems išskirtiniams produktams.

 

Nuo 2005 metų ITI įvertino daugiau nei 15 tūkst. maisto produktų ir gėrimų iš viso pasaulio. Skonio ekspertai šimtabalėje skalėje vertina produkto pirmą įspūdį, išvaizdą, kvapą, tekstūrą ir skonį. Apdovanojimai skiriami tik tiems produktams, kurie surenka daugiau nei 70 proc. komisijos balų.

 

Šie apdovanojimai patvirtina mūsų dedamas pastangas kuriant ir tobulinant „Möller’s“ produktus. Džiaugiamės siūlydami žmonėms kokybiškus, saugius ir skanius produktus, tinkančius tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

 

Visi skysti „Möller’s“ žuvų taukai gaminami iš šviežių arktinių menkių, žvejojamų šaltuose ir švariuose Norvegijos jūros vandenyse, Lofoteno įlankoje. Šiame regione neršti atplaukiančios menkės vertinamos dėl švarios aplinkos, kurioje jos gyvena, ir dėl didelės omega-3 riebalų rūgščių koncentracijos jų organizme bei natūralių vitaminų D ir A gausos.

 

Pagautos menkės tiekiamos tiesiai iš žvejybinio laivo per itin trumpą laikotarpį – ne ilgiau nei per 24 valandas nuo sužvejojimo. Tai padeda apsaugoti menkes nuo oksidacijos, dėl kurios aliejus keičia spalvą ir įgauna nemalonų kvapą. O tai tik maža dalis mūsų kokybės kontrolės mechanizmo, užtikrinančio aukščiausios kokybės „Möller’s“ žuvų taukų gamybą.