Investavimas į darbuotojų sveikatą – lengvai ir greitai

Pristatome naujovę darbdaviams – virtualią darbuotojų motyvacijos platformą „Orkla Care Verslui“, kuri suteikia galimybę lengvai ir patogiai siųsti „sveikatos linkėjimus“ verslo partneriams, suteikti individualius nuolaidos kodus savo darbuotojams ar tiesiog užsisakyti sveikų užkandžių į biurą.

Sukurta galvojant apie skirtingus darbdavių ir darbuotojų poreikius

„Orkla Care Verslui“ platformoje pateikiami skirtingiems biudžetams tinkantys produktai ar sveikatos programos iš skirtingų kategorijų: imunitetui, protinei veiklai, grožiui, energijai, vyresniems ir aktyviems.

Nuspręsti, ko reikia kelioms dešimtims ar šimtams darbuotojų, gali būti sudėtinga. Todėl įmonėms suteikiame galimybę papildų pasirinkimą perleisti ir darbuotojams. Taip kiekvienas komandos narys gauna savo kodą ir gali įsigyti maisto papildų už jam įmonės mėnesiui skirtą sumą. Jeigu darbuotojas nori šiam tikslui išleisti daugiau, gali primokėti pats, o visi darbuotojo pasirinkimai lieka konfidencialūs.

Kiekviename iš pasiūlymų suporuoti kelių preparatų deriniai, turintys sveikatą gerinantį poveikį esant konkrečiai būklei. Mėnesio biudžetas, kurį įmonė gali skirti darbuotojui ar verslo partneriui, prasideda nuo 7 Eur (būtų skiriamas vienos rūšies maisto papildas), tačiau rekomenduojama mėnesiui skirti bent 10–15 Eur. Taip galima įsigyti kelis vienas kitą papildančius preparatus.

Lengva išsirinkti ir užsisakyti

„Orkla Care Verslui“ leidžia internetu patogiai pagal numatomą skirti biudžetą išsirinkti dominančią sveikatos gerinimo kryptį ir joje esančius preparatus – nereikia gaišti laiko papildomai domėtis apie vitaminų poveikį ar jų derinimą. Visi sveikatos gerinimo programose esantys produktai jau yra suderinti ir paruošti saugiai vartoti.

Tokios sveikatos gerinimo programos sumažina įmonių išlaidas ar rūpesčius dėl sezoninių ligų metu kylančių pavadavimo ar pakaitumo iššūkių, sulėtėjusio darbo. Investavimas į streso ar nemigos prevenciją prisideda ne tik prie darbuotojų motyvacijos, bet ir kuria emocinį ryšį. Sveikatos gerinimo rinkinių dovanojimas yra geras būdas parodyti darbuotojams, kad jų savijauta darbdaviui yra svarbi.

Šventiniams periodams „Orkla Care Verslui“ siūlo rinktis „sveikatos linkėjimus“ – maisto papildus kaip dovanas verslo partneriams, klientams bei įmonės darbuotojams.

Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia. (https://verslui.careshop.lt)

Investicijos į darbuotojų sveikatą atsiperka

„RAND Health“[1] 2020 m. ataskaita rodo, kad vienas euras, investuotas į darbuotojų sveikatą (nuo maisto papildų iki svorio kontrolės ar psichinės sveikatos programų), grįžta trimis eurais. Tokios programos didina darbuotojų pasitenkinimą ir produktyvumą, mažina nuostolius dėl ligos. O gyvenimo būdo keitimo programų grąža kelis kartus mažesnė ir jos laukti darbdaviui reikia gerokai ilgiau.

Tyrimas rodo, kad būtent imuniteto stiprinimo programos, o ne masažai ar fizinio aktyvumo skatinimas (kaip kad sporto klubų abonementai) realiai prisideda prie darbdavių išlaidų taupymo. Tikėtina, kad būtent holistinis motyvacinis paketas – maisto papildai ir kitos su sveiko gyvenimo būdo įpročiais susijusios priemonės – duoda didžiausią efektą, motyvuoja darbuotojus, didina jų produktyvumą ir mažina sergamumą.

 

[1] https://www.rand.org/research.html