Naujas „Orkla Health“ vardas - „Orkla Care“

UAB „Orkla Health“, priklausanti vienam iš didžiausių Norvegijos verslo koncernui „Orkla ASA“, pakeitė pavadinimą. Įmonė tapo vieno iš koncerno verslo padalinių – „Orkla Care“ –  atstovu Lietuvoje ir nuo šiol vadinama UAB „Orkla Care“.

Keičiant pavadinimą, įmonės rekvizitai ar registracijos adresas nesikeitė.

„Platesnes prekių ženklų kategorijas apimantis naujasis bendrovės pavadinimas leis įgyvendinti mūsų ambicijas ir siekius plėsti produktų krepšelį, rūpintis ne tik savo vartotojų sveikatinimu, bet ir pasiūlyti kitų „Orkla Care“ reprezentuojamų kategorijų produktų, – pokyčius komentuoja „Orkla Care“ generalinė direktorė Jūratė Piragienė. – Siekiame rūpestingai planuoti, prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir išlikti lyderiais kiekvieno produkto, kurį atstovaujame, grupėje. Esame viena iš pirmaujančių maisto papildų kompanijų Lietuvoje ir dedame visas pastangas, kad išlaikytume šiuos pasiekimus“. Anot J. Piragienės, nauji įvairių kategorijų prekiniai ženklai jau artimiausiais metais papildys dabartinį įmonės siūlomų produktų asortimentą.

Šiuo metu naująjį vardą gavusios „Orkla Care“ produktų portfelyje – platus pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų. Lietuvoje įmonė pristato išskirtinį vartotojų pasitikėjimą pelniusius žuvų taukus „Möller‘s“, vitaminų ir mineralų papildus „Livol“ ir „Gerimax“, erškėtuogių miltelius sąnariams „Litozin“, augalinio pagrindo maisto papildus „Futura“, pastiles gerklei su karvių priešpieniu „Curamed“. Lietuvos rinką jau užkariavo ir labiausiai ištirti skandinaviški produktai svoriui mažinti ir kontroliuoti „Nutriless“. Naujausi prekių ženklai įmonės krepšelyje – produktai sportuojantiems „Maxim“, produktai apsaugai nuo saulės P20 ir antiperspirantai „Perspirex“. Visi „Orkla Care“ priklausantys produktai yra ženklinami „Orkla“ ženklu, kuris užtikrina vartotojams aukštą produktų kokybę ir skaidrų bei socialiai atsakingą verslą.

Vienas iš didžiausių Norvegijoje verslo koncernų „Orkla ASA“, kuriam priklauso „Orkla Care“, yra viena iš lyderiaujančių žinomus prekių ženklus gaminančių įmonių grupė Šiaurės Europos šalyse. Įgyvendindama viziją gerinti kasdienį gyvenimą bei siūlyti sveikesnius ir malonesnius vietinių prekės ženklų produktus, „Orkla“ vykdo veiklą 4 verslo padaliniuose: „Orkla Care“, „Orkla Foods“, „Orkla Confectionery & Snacks“ ir „Orkla Food Ingredients“, Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Grupė taip pat užima stiprias pozicijas pasirinktose prekių kategorijose Vidurio Europoje ir Indijoje. Grupės apyvarta 2017 metais siekė 39,6 mlrd. NOK. Joje dirba daugiau kaip 18 tūkst. darbuotojų, ir ji yra viena didžiausių Norvegijos akcijų biržoje kotiruojamų kompanijų.