„5:2“ valgymo metodas – dar patogesnis būdas kontroliuoti svorį

Mitybos specialistai vienbalsiai tvirtina – kūno svoris mažės, kai kalorijų su maistu gausime mažiau, nei kūnas jų išeikvoja energijai gaminti. Sutariama ir dėl to, kad valgyti reikia reguliariai – 5 kartus per dieną ir tuo pačiu metu, mažomis porcijomis, o tai yra maždaug tiek, kiek telpa į 200 ml stiklinę. Dietologai nuolat suka galvas, kaip padėti žmonėms rasti vis patogesnių svorio mažinimo ir kontroliavimo būdų. Vienas iš tokių – pastaruoju metu išpopuliarėjęs ir žvaigždžių pamėgtas „5:2“ valgymo metodas.

Tai valgymo režimas, kuris pagrįstas ta pačia auksine taisykle apie mažesnį suvalgomų ir didesnį išeikvojamų kalorijų kiekį. Ir penketas, ir dvejetas šiame skaičių derinyje žymi dienas ir atspindi metodo esmę:

Šio valgymo režimo žavesys slypi jo paprastume. O džiaugsmo teikia tai, kad maistą riboti tereikia vos dvi dienas per savaitę. Žinoma, kai kalorijų kiekis per dieną sumažinamas iki 500, būkite tikri, kad organizmas su jomis gauna visas reikiamas medžiagas – vitaminus, mineralus, skaidulas, baltymus ir pan.

Šis ganėtinai liberalus valgymo režimas – puikiai suderinamas su „Nutriless“ produktais. Jei jūsų tikslas sumažinti bei kontroliuoti pageidaujamą ar jau pasiektą svorį – valgykite skanius ir lengvai paruošiamus „Nutriless“ produktus 2 dienas per savaitę. Beje, šiuo atveju geriau rinktis VLCD produktus – „Nutriless“ sriubą ir kokteilius. Taip 5 valgymai per dieną turės tik kiek daugiau nei 500 kcal, bet organizmas gaus reikiamas maistines medžiagas. Siekdami gerų rezultatų, kitas penkias dienas per savaitę taip pat pakeiskite kelis dienos valgymus „Nutriless“ produktais – taip suvartosite dar mažiau kalorijų. Daugiau apie VLCD produktus skaitykite čia.

Kūno svorio kontroliavimas, tai ne tik padailintos kūno linijos, bet ir kelias sveikesnio gyvenimo link. Įrodyta, kad atsikračius antsvorio, mažėja problemų dėl aukšto kraujospūdžio, dėl cholesterolio kiekio kraujyje ir jautrumo insulinui, mažėja sąnarių apkrovos.