P20

P20 istorija

Danijos įmonė „Riemann A/S“ yra specializuotų odos priežiūros produktų gamintojas. Įmonę įkūrė Clausas Riemanas, turėjęs produkto, kurio poveikis būtų „objektyviai identifikuojamas“, kūrimo viziją – žmonės šį poveikį turėjo patirti patys. Kitaip tariant: produktas, kuris veikia. Ši paprasta, tačiau iššūkių kupina ambicija yra mūsų vizija ir šiandien. P20 produktai sukurti siekiant užtikrinti geriausią apsaugą nuo saulės.

Istorija prasidėjo septintajame dešimtmetyje Clauso Riemanno šeimos namuose. Jis įžvelgė patikimos apsaugos nuo saulės spindulių poreikį, o 1979 m. pradėjo produktų nuo saulės P20 epochą. Pirmasis ypatingai aukštą apsaugos nuo saulės poveikio faktorių turintis kremas vartotojui suteikė papildomos naudos, nes per dieną pakako juo pasitepti vos vieną kartą. Taigi P20 apsaugą nuo žalingo saulės spindulių poveikio užtikrina net 10 valandų.

Apsaugos nuo saulės produktai P20 Danijoje gaminami losjono ir purškiklio formų. Unikali, ypatingai atspari vandeniui formulė suteikia optimalią apsaugą nuo saulės ir visiems šeimos nariams, ir prestižinių bei ekstremalių sporto šakų atstovams.

Dėl unikalios formulės P20 produktai yra neriebūs ir bekvapiai, jie užtikrina galutinę apsaugą iki 10 valandų ir yra ypatingai atsparūs vandeniui jame praleidus net 80 minučių.

 

10 valandų apsauga nuo saulės 
P20 sukurtas taip, kad būtų užtikrinta, jog tinkamai naudojant ir nepalikus neišteptų sričių produktą pakanka tepti vieną kartą per dieną. Įrodyta, kad dėl ypač stabilios formulės P20 veikia iki 10 valandų.
Labai atsparus vandeniui
Įrodyta, kad P20 išlieka veiksmingas vandenyje. Išbuvus net 80 minučių vandenyje išlieka ta pati P20 apsaugos kategorija. Ši produkto savybė išskirtinė tarp kitų apsaugos nuo saulės priemonių. P20 priskiriamas aukščiausiai įmanomai klasifikacijai ir įvardijamas kaip „labai atsparus vandeniui“.
Lengva naudoti
Teisingai naudojant ir nepaliekant nepadengtų odos plotų lengva P20 konsistencija leidžia lengvai ir tolygiai paskleisti produktą ant odos ir užtikrinti tolygią apsaugą. P20 absorbuojamas greitai, jis nepalieka riebios odos pojūčio, tolygiai paskleidus nelieka šviesesnių odos dėmių.
Be dirbtinių priedų

Apsaugos nuo saulės produktuose P20 nėra dažiklių, kvepalų ir dirbtinių konservantų. P20 tinka visai šeimai.

 

Produktų su 15, 20, 30 ir 50+ apsaugos nuo saulės faktoriais asortimentas suteikia tinkamą apsaugos lygį kiekvienam odos tipui. Nesvarbu, Jums patinka laipsniškas įdegis ar  Jūsų oda jautri saulės spinduliams, o tokia yra daugumos vaikų, tarp P20 produktų tikrai yra tas, kurio apsaugos nuo saulės faktorius tinka būtent Jums.

Kaip naudoti