„Möller`s“ žuvų taukų kapsulėms – tarptautinis kokybės sertifikatas

„Möller`s“ žuvų taukų kapsulėms suteiktas naujas tarptautinis pripažinimas. Jungtinių Tautų partnerė, viena didžiausių ir įtakingiausių pasaulyje akreditavimo kompanijų „DNV GL“ suteikė sertifikatą, patvirtinantį, kad „Moller`s“ žuvų taukų kapsulės yra saugios ir gaminamos tausojant pasaulio vandenų gyvybę bei aplinką.

Vienas svarbiausių „DNV GL“ veiklos tikslų – saugoti pasaulio gyvybę, turtą ir aplinką. Ji siekia padėti organizacijoms padidinti verslo saugumą taip, kad šis kuo mažiau terštų ir keistų pasaulio ekosistemą, kad atitiktų teisinius reglamentus, o produktai būtų visiškai saugūs vartotojams.

Produktų vertinimas ir sertifikavimas yra labai svarbus tarptautinis kriterijus, patvirtinantis produkto kokybę. Prieš suteikiant kokybės sertifikatą, „DNV GL“ audituoja ne tik produktus ir jų gamybos procesus, bet ir žaliavų tiekėjus.

„DNV GL“ dirba su įvairiomis pramonės šakomis, tame tarpe ir naftos bei dujų, energetikos sektoriais. Įmonė yra ir didžiausia laivų ir priekrantės konstrukcijų klasifikavimo bendrovė pasaulyje. „DNV GL“ investuoja į mokslinius tyrimus, siekdama padėti verslui rasti pačius efektyviausius sprendimus, kaip gerinti sektoriaus saugumą, kokybę, energetinį efektyvumą ir aplinkosauginius veiklos rodiklius, kurti saugesnę, išmanesnę ir švaresnę ateitį.

2004 m. „DNV GL“ buvo akredituota pagal Jungtinių Tautų Bendrąją klimato kaitos konvenciją vykdyti nepriklausomą projektų patvirtinimą ir taršos mažinimo vertinimą/sertifikavimą švarios plėtros projektuose.

„Möller`s“ yra vienas seniausiai gyvuojančių žuvų taukų prekės ženklų Europoje, įkurtas dar 1854 m. Norvegijoje. Remiantis 2014 m. pardavimų į vaistines statistika Lietuvoje ir pardavimų į mažmeninės prekybos vietas statistika Norvegijoje, „Möller`s“ yra perkamiausi žuvų taukai Lietuvoje ir Norvegijoje. „DNV GL“ kokybės sertifikatas dar labiau sustiprina „Möller`s“ produktų kokybinį pranašumą rinkoje.

Tai, beje, ne vienintelis tarptautinis „Möller’s“ produktų įvertinimas. Keletą metų iš eilės Tarptautinis skonio ir kokybės institutas ITQI „Superior Taste Awards“ apdovanojimais įvertino skystų „Möller’s“ žuvų taukų skonį ir kokybę. Jiems suteiktas ir „Friend of the Sea“ saugios žvejybos sertifikatas bei kiti svarbūs tarptautiniai pripažinimai.

DNV GL zenkliukas