LITOZIN

Unikalūs erškėtuogių milteliai sąnariams

Nuodugniai ištyrę erškėčio uogose esančių medžiagų poveikį sąnariams, kartu su Skandinavijos mokslininkais sukūrėme maisto papildus „Litozin“. Tai erškėtuogių miltelių kapsulės sąnariams.

Optimalų šių produktų efektą sąnariams lemia rozenoidai. Tai natūraliai erškėčiuose esančių vertingųjų medžiagų derinys, kurį sudaro galaktolipidai, triterpeno rūgštys, flavonoidai, karotenoidai ir vitaminas C. Tyrimais įrodyta, kad kartu šios medžiagos teigiamai veikia sąnarius, tačiau optimalus efektas neįmanomas vartojant kiekvieną jų atskirai.

Iš Čilėje augančių erškėtuogių

„Litozin“ ruošiami iš laukinių erškėtuogių Rosa Canina, kurios auga Čilės kalnuose, laukinės gamtos apsuptyje, toli nuo miesto ir pramonės. Šiose uogose yra itin daug biologiškai aktyvių komponentų. Norint išsaugoti juos visus – uogų derlius skinamas rankomis.

Mokslininkai ištyrė, kad daugiausia vertingųjų medžiagų yra erškėtuogių odelėse, todėl „Litozin“ kapsulėse esantys milteliai ruošiami tik iš šios uogų dalies, atskiriant sėkleles. Specialus uogų džiovinimo būdas užtikrina, kad džiūstant biologiškai aktyvios medžiagos išlieka. Išdžiovinta žaliava siunčiama į Daniją, kur ruošiami „Litozin“ produktai.

Kodėl mums reikia „Litozin“?

Sąnarių negalavimai žmones kamuoja nuo neatmenamų laikų. Kaip parodė mumijų tyrinėjimai, jomis sirgo ir Egipto faraonai. Šiandien sąnarių skausmai yra dažniausia nedarbingumo priežastis pasaulyje. Tam įtakos turi sėslus gyvenimo būdas, nevisavertė mityba ir ilgėjantis žmonių gyvenimas. Skaičiuojama, kad diskomfortą dėl kaulų ir raumenų jaučia ir sumažėjusias galimybes judėti patiria vienas iš keturių suaugusiųjų. Deja, prognozės nedžiugina – senstant visuomenei, šių ligų našta tik didės. Todėl labai svarbu saugoti savo sąnarius ne „kada nors, ateityje“, o čia ir dabar.

Erškėtuogėse esančios medžiagos svarbios ne tik jaučiantiems sąnarių negalavimus, bet ir aktyviai sportuojantiems ar viršsvorį turintiems žmonėms, kai krūvis sąnariams yra padidėjęs.

„Litozin“ – sveikiems ir lankstiems sąnariams.

Maisto papildai. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.