GERIMAX

Daugiau gyvenimo džiaugsmo moterims ir daugiau jėgų vyrams

GERIMAX tai vitaminų, mineralų ir ženšenio deriniai, skirti žmonėms, norintiems palaikyti gerą savijautą ir jaustis energingiems. Pirmosios GERIMAX pakuotės Danijoje pristatytos 1981 metais. Šiandien jas pristatome į daugiau nei dvidešimt pasaulio šalių. Per daugiau nei 30 metų GERIMAX komandoje dirbantys farmacininkai, mitybos specialistai ir biotechnologai sukaupė unikalią patirtį, atliko įvairių studijų ir vartotojų tyrimų, todėl vartotojams gali pateikti tik tai, kas geriausia.

Skirtingiems energijos poreikiams

GERIMAX linijoje pristatome unikalius produktus – nuo turtingų ir išieškotų multivitaminų ir augalinių ekstraktų derinių iki gryno ženšenio ekstrakto. Produktai atitinka skirtingo gyvenimo būdo žmonių poreikius. Multivitaminai yra skirti vartoti kasdien, kiti deriniai, pavyzdžiui, „Gerimax Extreme Energy“, tada, kai reikia staigaus energijos proveržio.

Visi GERIMAX produktai gaminami Danijoje, griežtai kontroliuojant jų kokybę. Naudojame tik pačias kokybiškiausias žaliavas, užtikrinančias dokumentuotą produktų poveikį.

GGE ženšenio ekstraktas

Visų GERIMAX produktų sudėtyje yra unikalaus ženšenio šaknų ekstrakto GGE® (Gerimax Ginseng Extract). Tai aukščiausios kokybės patentuotas ir tik GERIMAX linijoje naudojamas geriausios ženšenio rūšies Panax ginseng C.A. Meyer ekstraktas.

Daugiau nei 70 tarptautinių mokslinių studijų įrodė teigiamą ženšenio poveikį. Kai kuriose dvigubai aklose, placebo kontroliuojamose studijose dalyviai vartojo būtent GERIMAX produktus. Studijos taip pat patvirtino, kad vitaminai, mineralai ir ženšenis vartojami kartu turi sinerginį poveikį, kuris nepasireiškia vartojant tik vitaminus ir mineralus.

Ženšenio šaknų ekstraktas padeda palaikyti protinį ir fizinį aktyvumą, atmintį, mažina nuovargį.

Maisto papildai. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Ar trūksta žmogaus organizmui vitaminų ir mineralų?

96 proc. dietologų vartoja maisto papildus

Vitaminų ir mineralų nuostoliai

TOP 10 kasdien būtinų medžiagų žmogaus organizmui